blog pescowegetariański

So Box

So Box

Od jakiegoś czasu poza kulinariami i rodziną moją uwagę zajmuje wyjątkowy projekt – So Box Studio Prezentów, czyli sklep internetowy z boxami prezentowymi, prezenty personalizowane na różne okazje oraz tematyczny “prezentowy” blog.

 

Sklep internetowy

So Box to przede wszystkim sklep internetowy z nowoczesnymi zestawami prezentowym. W naszej kolekcji są boxy prezentowe na urodziny i pod choinkę, z okazji ślubu i wieczoru panieńskiego, boxy na baby shower i na parapetówkę. Prezenty dla niej i dla niego. Spośród gotowych zestawów na pewno wybierzesz odpowiedni prezent dla bliskiej osoby. Prezenty są troskliwie pakowane i ozdabiane wstążką, tak aby wyglądały pięknie i od razu można było je wręczyć. Jeśli sobie tego życzysz do każdego zestawu bezpłatnie załączamy ręcznie wypisaną kartę z życzeniami.

 

Personalizowane Boxy prezentowe

So box to nie tylko sklep ale również oferta personalizowana, dlatego niezwykle cieszą nas wszystkie niestandardowe zamówienia. Projektujemy i przygotowujemy prezenty dla firm oraz dla osób prywatnych, na wydarzenia takie jak śluby i rocznice. Oferujemy możliwość umieszczania logo na poszczególnych produktach oraz na boxach. Dopasowujemy zawartość zestawów oraz ozdoby i kolorystykę do tematyki i oprawy wydarzenia lub barw firmowych. Poza dużymi zestawami oferujemy również stylowe mini prezenty, np. dla gości weselnych.

 

Blog

So Box to też blog poświęcony prezentom. W So Boxie pragniemy, aby dawanie prezentów oraz ich przygotowywanie nie było przykrym obowiązkiem, ale by stało się prawdziwą przyjemnością. Na naszym blogu znajdziesz porady dotyczące prezentów na różne okazje, informacje o najnowszych prezentowych trendach oraz tipy dotyczące pakowania i ozdabiania prezentów. Na blogu pokażemy też So Box za kulisami.

 

Serdecznie zapraszam Cię na stronę internetową So Box Studio Prezentów – www.sobox.pl.
So Box it!

Maja Ochmańska


So Box Studio Prezentów nowoczesne zestawy prezentowe