blog pescowegetariański

So Box

So Box

Od jakiegoś czasu poza kulinariami i rodziną moją uwagę zajmuje wyjątkowy projekt – So Box Studio Prezentów, czyli sklep internetowy z boxami prezentowymi, prezenty personalizowane na różne okazje oraz tematyczny “prezentowy” blog.

 

Sklep internetowy

So Box to przede wszystkim sklep internetowy z nowoczesnymi zestawami prezentowym. W naszej kolekcji są boxy prezentowe na urodziny i pod choinkę, z okazji ślubu i wieczoru panieńskiego, boxy na baby shower i na parapetówkę. Prezenty dla niej i dla niego. Spośród gotowych zestawów na pewno wybierzesz odpowiedni prezent dla bliskiej osoby. Prezenty są troskliwie pakawane i ozdabiane wstążką, tak aby wyglądały pięknie i od razu można było je wręczyć. Jeśli sobie tego życzysz do każdego zestawu bezpłatnie załączamy ręcznie wypisaną kartę z życzeniami.

 

Personalizowane Boxy prezentowe

So box to nie tylko sklep ale również oferta personalizowana, dlatego niezwykle cieszą nas wszystkie niestandardowe zamówienia. Projektujemy i przygotowujemy prezenty dla firm oraz dla osób prywatnych, na wydarzenia takie jak śluby i rocznice. Oferujemy możliwość umieszczania logo na poszczególnych produktach oraz na boxach. Dopasowujemy zawartość zestawów oraz ozdoby i kolorystykę do tematyki i oprawy wydarzenia lub barw firmowych. Poza dużymi zestawami oferujemy również stylowe mini prezenty, np. dla gości weselnych.

 

Blog

So Box to też blog poświęcony prezentom. W So Boxie pragniemy, aby dawanie prezentów oraz ich przygotowywanie nie było przykrym obowiązkiem, ale by stało się prawdziwą przyjemnością. Na naszym blogu znajdziesz porady dotyczące prezentów na różne okazje, informacje o najnowszych prezentowych trendach oraz tipy dotyczące pakowania i ozdabiania prezentów. Na blogu pokażemy też So Box za kulisami.

 

Serdecznie zapraszam Cię na stronę internetową So Box Studio Prezentów.
So Box it!

Maja Ochmańska


So Box Studio Prezentów nowoczesne zestawy prezentowe